Київ знайшов потенційні слабкі місця в обороні росіян на південному сході України – CNN

Україна направила більше сил на південний схід країни, що є ознакою того, що Київ визначив потенційні слабкі місця в обороні Росії, повідомили CNN два американські чиновники, пише New Voice. За словами однієї з офіційних осіб США, Україна все ще зберігає «деяку бойову міць у резерві» і зараз розгорнула «основну частину» сил, виділених для контрнаступу.

Під час контрнаступу було прорвано деякі елементи російських оборонних рубежів на південному сході, сказав представник США, і резервні підрозділи прибули, щоб скористатися цією можливістю.

Українська 47-а бригада, що бере участь у наступі, підтвердила CNN, що просувається вперед, заявивши: «Піхота просувається. Артилерія прикриває. Екіпажі Bradly знищують піхоту противника і його техніку».

Видання The New York Times повідомило, що почалася нова фаза контрнаступу України, головний удар якої припав на південний схід, де бійці ЗСУ поступово просуваються через мінні поля і під атаками російської авіації.

За даними Financial Times, Україна змінила тактику після “хаосу” на початку контрнаступу, тепер ЗСУ зосередили свою увагу на ударах по російських оборонних позиціях за допомогою важкої артилерії та домагаються відчутних результатів.

Напередодні в Генштабі заявили, що ЗСУ не дають росіянам відбити втрачені позиції на північний схід від села Роботине, за 20 км від Токмака, а також мають успіх біля Старомайорського. Тривають бої.

Від початку контрнаступу Сили оборони звільнили понад 192 кв.км на півдні України і близько 35 кв.км – на сході.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області