Колеги із обласного центру провели фасилітаційний тренінг для Молодіжної ради при Сокирянській міській раді

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Днями, на базі Центру творчості дітей та юнацтва відбувся фасилітаційний тренінг для Молодіжної ради при Сокирянській міській раді, організований Молодіжною радою при Чернівецькій обласній військовій адміністрації спільно з комітетом здоров’я та національно-патріотичного виховання консультативно-дорадчого органу при ОВА за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.

 

В ході зустрічі обговорено діяльність Молодіжної ради при Сокирянській міській раді та розробку стратегії для покращення напрямку національно-патріотичного виховання у громаді. Також розглянуто проблеми молоді на Сокирянщині та пошук шляхів їх вирішення.

 

Аби познайомити гостей адміністративного центру громади з історією краю та цікавими куточками Сокирян, начальник відділу культури і спорту міської ради Євген Пленгей спільно із членами Молодіжної ради, провели екскурсію Сокирянським історичним музеєм, музеєм подій російсько-української війни, головними вулицями міста.

 

Гості поділились своїми враженнями від візиту та зазначили, що Сокирянська громада має великий потенціал, а також висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області