Комунальний транспорт Чернівців поповниться ще п’ятьма автобусами Mercedes-Benz

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівцях тролейбусне управління закупить п’ять вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за майже дев’ять мільйонів гривень. З початку року комунальне підприємство уклало договори на закупівлю 23 автобусів цієї моделі, майже в усіх тендерах перемогла одна компанія.

Про це йдеться у договорі, оприлюдненому на сайті Prozorro, пише Суспільне.

Вартість одного автобуса — майже 1,8 мільйона гривень. У цю суму закладені витрати на доставку та оформлення документів.

Машини є низькопідлоговими, 2008 та 2009 року випуску, можуть перевозити до 85 пасажирів одночасно. Автобуси, які мають доставити до Чернівців, обладнані валідаторами та автоматичною системою підрахунку пасажирів.

Салон автобуса Mercedes-Benz Citaro. Фото: Facebook / Роман Клічук

Транспорт мають доставити до Чернівців до кінця 2022 року. Переможцем тендеру є ТОВ “Алеанда і К”, яка займається продажем будівельної спецтехніки, привезеної з Європи. Ця компанія виграла три попередні тендери на постачання п’ятнадцяти автобусів цієї моделі.

Згідно з договором, постачальник надає гарантію на автобуси на 24 місяці або 1 мільйон кілометрів пробігу, а також має виправити недоліки впродовж 20 днів.

Що відомо

  • У вересні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю п’яти вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за 6,4 мільйона гривень. З них три доставили до Чернівців, їх планують запустити на маршруті №9.
  • 3 жовтня ЧТУ уклало договір на постачання трьох автобусів Mercedes-Benz серії Citaro за майже 4 мільйони (1,3 мільйона за одну машину). 11 жовтня тролейбусне управління уклало договір на постачання ще п’яти автобусів цієї ж моделі.
  • У листопаді тролейбусне управління уклало договір на купівлю п’яти вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за майже вісім мільйонів гривень.
  • Також Чернівці отримали два автобуси Mercedes-Benz Citaro від німецького міста-побратима Мангайма, а також зчленований автобус Volvo з міста Мец у Франції.
  • Тролейбусне управління обслуговує шість автобусних маршрутів в Чернівцях – №1-А, 7, 8, 9, 15, 29.
  • З 15 серпня вартість проїзду у маршрутках Чернівців зросла до 14 гривень. Тариф підвищили через здорожчання вартості палива та запчастин, а також збільшення витрат на зарплати працівникам.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області