Комунальники працюють над розчищенням доріг громади від снігу

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У зв’язку із прогнозованим синоптиками випадінням снігу та утворенням на дорогах громади ожеледиці, працівники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» працюють над розчищенням та посипанням протиожеледною сумішшю  центральних автошляхів громади та міста Сокиряни.

Напередодні ввечері спільними зусиллями фахівців і техніки КП «Сокиряни-благоустрій» та філії «Сокирянський райавтодор» здійснено роботу на центральних дорогах громади. Вранці дорожнє полотно посипано піщано-сольовою сумішшю.

Наразі комунальники  працюють над розчищенням центру міста Сокиряни, а також під'їзних шляхів та території основних об'єктів соціальної сфери. Зокрема, забезпечено очищення території  лікарні, аби безперешкодно до медустанови могли дістатися автомобілі швидкої допомоги.

Загалом до робіт з розчищення доріг громади залучено 3 одиниці спецтехніки.

«Дороги громади повинні бути у належному стані, для того, аби за будь – яких умов транспорт міг безпечно рухатись» – зазначає міський голова Василь Козак. «Питання розчищення та посипання протиожеледною сумішшю доріг державної і комунальної власності повинно бути на особистому контролі керівників профільних служб» – наголошує міський голова.

 

 

 

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області