Конструктивні особливості та переваги електричних навантажувачів

Для ефективної організації та виконання складських та логістичних операцій використовується спеціальна техніка та обладнання, завдяки яким полегшуються та пришвидшуються розвантажувально-навантажувальні роботи. До переліку такої техніки належить електронавантажувач, який можна використовувати на маленькому за розміром складському приміщенні чи на території великого логістичного центру. Окрім виконання складських робіт, пов’язаних з переміщенням та оптимальним розміщенням вантажів електричні навантажувачі використовуються на території будівельних та виробничих майданчиків, об’єктами, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею, підприємствами, які належать до харчової чи медичної сфери.

Як електронавантажувачі відрізняються за конструкцією

Всі електронавантажувачі умовно можна віднести до двох основних видів, включно з чотирьохопорними та троьохопорними моделями. Завдяки використанню приводного переднього колеса чотирьохопорні електричні навантажувачі є більш стійкими та здатні підіймати та переміщувати вантажі, що мають вагу до 5 тон. Трьохопорні моделі електронавантажувачів є більш маневреними та можуть бути передньопривідними та задньопривідними.

Навантажувачі, що приводяться в рух завдяки передньому приводу є ефективнішими, якщо мова йде про цілодобове функціонування, електричні моделі з заднім приводом є оптимальними, у випадку необхідності виконання операцій, які є періодичними чи одиничними (виконується вкрай рідко). Передньоприводні навантажувачі оснащені здвоєним заднім колесом, в той час, як у задньоприводних електричних моделях використовується одинарне колесо, що негативно впливає на стійкість агрегата в порівнянні з чотирьохколісними навантажувачами (саме тому задньоприводні моделі навантажувачів використовуються тільки для переміщення вантажів з вагою не більше двох тон).

Обираючи електричну модель навантажувача потрібно зважати на:

  • можливі габарити складського обладнання, які повинні відповідати площі складського/логістичного об’єкту та забезпечувати належну маневреність навантажувача;
  • технічні параметри вил – спеціального захвату, які впливають на номінальну та граничну вантажопідйомність;
  • швидкість переміщення вантажів в горизонтальній та вертикальній площині.

В чому полягають переваги електричних навантажувачів

Електричні моделі навантажувачів працюють завдяки електроенергії, тому під їхньої роботи не виділяються шкідливі викиди, що дозволяє використання техніки для роботи в закритих складських чи логістичних приміщеннях. Сама робота електричного двигуна є абсолютно безшумною та не потребує великих затрат на обслуговування техніки та її експлуатацію.

Придбання електричного навантажувача є вигідним вкладенням капіталу, яке окуповується значно швидше в порівнянні з дизельними чи бензиновими навантажувачами. Найбільш поширеними моделями електричних навантажувачів є техніка, що виготовлена китайськими та південнокорейськими фірмами.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області