Легалізує зброю для громадян і канабіс: Арестович у ліжку з журналісткою назвав, коли піде в президенти і хто буде його головним конкурентом

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Радник Офісу президента України та відомий блогер Олексій Арестович дав інтерв’ю у незвичному форматі: гість програми відповідає на запитання ведучої у ліжку. У другій частині бесіди (перша з’явилася в кінці листопада) Арестович заявив, що балотуватиметься в президенти.

«Так, піду. Подивимось, що буде. Це цікаво», – відповів він на запитання телеведучої, чи хоче позмагатися за посаду президента після другого терміну Зеленського, цитує блогера видання Главком.

«Економічне звільнення, розширення прав громадянина і не громадянина, зміну соціально-політичної моделі, зміну зовнішньополітичної моделі, ну, як зміну, суттєву корекцію, доповнення, я б сказав. Сильні спецслужби, сильні армії, ВПК – запорука виживання. Ставка на науку, на культуру. Людина має бути звільнена, людина має набрати прав. Бізнес має бути звільнений. Має бути стан, коли людина і її приватна власність є недоторканною. Зрозумілі чіткі правила гри, і всі вони виконуються попри все. Тобто держава має розвернутися обличчям до людини», – блогер перерахував, що запропонує українцям в якості президента. А ще додав, що хотів би дозволити володіти зброєю, легалізувати канабіс.

Арестович також розповів, кого вважає головним конкурентом: «Ну, президента ми виключаємо, тому що поки він буде балотуватися, я не буду балотуватися. Я дуже сумніваюся, що Залужний піде в президенти, наприклад. Він не політик, він військова людина «до мозга костей». Сергій Притула, мабуть, скоріш за все. Якщо так буде, то я сподіваюся, що ми зможемо дати приклад нормальної політики, а не такої, як вона була до того, коли ти маєш стерти конкурента по вуха в лайно».

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області