Ліміту не вистачає: у Чернівціобленерго повідомили, за яких умов на Буковині можуть бути аварійні відключення світла

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На сьогодні, 15 грудня, для Буковини наданий ліміт споживання електроенергії до 190 МВт упродовж дня і 127 ВМт – уночі. Якщо цей ліміт перевищать, доведеться застосовувати аварійні відключення.

Про це molbuk.ua повідомили у пресцентрі Чернівціобленерго.

“Відповідно до наданих лімітів споживання на область на 15 грудня ми не можемо перевищити 190 МВт упродовж дня і 127 МВт – уночі. Минулими днями нічні обмеження споживання для області сягали менших величин – в межах 90-108 МВт. Тому доводиться суттєво обмежувати навантаження і в нічні години також.

Ми працюємо за графіками в межах доведених лімітів на область і дотримуємося цих обмежень. Якщо допустимо перевищення, до нас теж будуть застосовані аварійні відключення від Укренерго”, – зазначили у пресцентрі.

Там додали, що причина доволі суттєвих обмежень споживання – значний дефіцит електроенергії в системі. Крім того, споживання помітно зростає через похолодання, а ремонт електромереж не може відбуватися швидко через складність робіт і погодних умов.

У середу, 14 грудня, ліміт споживання електроенергії становив 194 МВт для Буковини вдень.

Раніше в Укренерго розповіли, що станом на 15 грудня в енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії. Ситуацію значно ускладнюють погодні умови: сніг, обледеніння, сильні пориви вітру.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області