“Має розуміння реформи”: Начальник Чернівецької ОВА пояснив, чому призначив на посаду керівниці департаменту охорони здоров’я Наталію Свестун

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк повідомив, що на посаду керівниці департаменту охорони здоров’я призначили Наталію Свестун, бо у неї є чітке розуміння щодо реалізації медичної реформи. А відповідальність за адмінправопорушення щодо конфлікту інтересів погашена.

Про це на пресконференції 15 грудня повідомив начальник ОВА Руслан Запаранюк, пише Суспільне.

За його словами, Свестун брала участь в конкурсі на посаду керівниці цього департаменту і за попередньої команди.

“Вона прийшла з чітким баченням, розумінням, як можна, як потрібно. У нас є розуміння, що у наступний період і в державі, і нам вкрай необхідна реформа медицини, і тих установ, які є у нас в на теренах нашої області”, — сказав Запаранюк.

На запитання журналістки Суспільного про те, чи брали до уваги під час призначення Свестун правопорушення щодо конфлікту інтересів, начальник ОВА сказав, що за це вона вже понесла адміністративну відповідальність.

“Наскільки мені відомо, це був підписаний наказ про відпустку, що дійсно вона усно повідомила свого прямого керівника про таки конфлікт інтересів. А потрібно було письмово. За це вона понесла відповідне адміністративну відповідальність — 170 гривень штрафу. Якби там було шось серйозне вона б понесла іншу відповідальність, правильно? Але така відповідальність, як мені та юристам відомо, за рік гаситься”, — сказав Запаранюк.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області