Матеріально-технічна база КНП «Сокирянська лікарня» поповнилась новим обладнанням

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Мова йде про наркозно-дихальний апарат, який, з турботою про громадян, надала Благодійна організація «Благодійний Фонд «Мальви Україна» за сприяння громадської організації «Медичний координаційний центр допомоги військовим» під керівництвом Лесі Хомко.

Устаткування вже доставили до лікарні.

 

Наркозно-дихальний апарат – це пристрій, який забезпечує приготування та дозовану подачу газоподібних або рідких анастетиків, необхідних для занурення пацієнта в медичний сон (наркоз), і працює разом з приладами, що забезпечують штучну вентиляцію легенів. Вартість наданого обладнання складає 592 тис. грн.

 

Апарат стане незамінним інструментом в руках профільних медиків. Наркозна установка застосовується для допоміжного дихання пацієнтів різних вікових груп та статури. Апарат наданий в переносних модифікаціях, що забезпечуватиме максимальну і необхідну транспортабельність в будь-яких ситуаціях.

 

«Хай  допомагає колегам рятувати людей» – побажала Леся Хомко.

 

 

Дякуємо Благодійній організації «Благодійний Фонд «Мальви Україна» та громадській організації  «Медичний координаційний центр допомоги військовим»за вагому підтримку медичного закладу краю у цей важкий час!

Сильні разом!

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області