Мер Чернівців Клічук зустрівся у Дюссельдорфі з керівником німецького концерну Rheinmetall, який веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Мер Чернівців Роман Клічук зустрівся у Дюссельдорфі, де він перебуває з робочою поїздкою, з керівником німецького концерну Rheinmetall, який веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Радий знайомству з Арміном Паппергером, керівником концерну Rheinmetall, який є найбільшим виробником зброї в світі — понад 140 заводів. Компанія веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні. Українцям він відомий як виробник танків Leopard, які є на озброєнні ЗСУ. Приємно здивувала його особиста позиція до подій в Україні та бажання допомогти нам в нашій запеклій боротьбі. Побажав йому якнайшвидшого відкриття заводу в Україні”, – повідомив Роман Клічук.

Він також додав, що крім цього відбулась важлива зустріч з впливовими людьми в Дюссельдорфі. Були присутні консули України та США, ректори двох університетів, які вже мають партнерські угоди з ЧНУ, а також директори декількох потужних компаній.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області