Мінцифри запрошує долучатися до бета-тесту оновленої послуги отримання дозволу на будівництво на порталі Дія

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Незабаром на порталі Дія можна буде отримати оновлену послугу на виконання будівельних робіт.

Сервіс буде доступний для людей та компаній, які хочуть розпочати будівництво об’єктів СС2 і СС3. Це житлові багатоповерхівки, торговельно-розважальні центри та об’єкти промисловості.

З оновленою послугою на порталі Дія для отримання дозволу замовнику будівництва не доведеться вносити інформацію вручну та додавати скани документів. Потрібно лише обрати послугу «Дозвіл на виконання робіт» на порталі та вказати один номер для завантаження інформації з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

Дані автоматично підтягнуться, якщо вони є в системі. Замовнику залишиться лише перевірити правильність.

Після внесення всіх відомостей, перед відправкою заявки на розгляд відбувається автоматична перевірка відомостей у документах. У разі виявлення помилок чи неточностей замовник отримає сповіщення про те, які відомості потребують коригування. Це дозволить зменшити кількість відмов в отриманні послуги, а також зекономить час як замовникам, так і працівникам органу контролю, які перевіряють документи.

Взяти участь у бета-тесті можуть фізичні та юридичні особи, які:

  • хочуть отримати дозвіл на початок будівельних робіт або внести зміни у вже зареєстрований дозвіл;
  • мають Реєстраційний номер проектної документації в ЄДЕССБ.

Послугу реалізовано Мінцифри спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області