Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Буковину

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Буковину. Він зустрівся з керівництвом Чернівецької області й оглянув обласну дитячу лікарню. Зокрема, Міністр ознайомився з робою медзакладу та поцікавився, як тут допомагають діткам із сімей внутрішньо переміщених осіб, повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.

В ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» надається високоспеціалізована медична (стаціонарна та амбулаторна) допомога дітям віком від 0 до 18 років, незалежно від місця їх помешкання, в режимі 24/7/365.

З початку повномасштабного вторгнення рф тут отримали стаціонарну допомогу 905 дітей з сімей вимушених переселенців.

Також в лікарні сформований потужний діагностичний напрям діяльності, а саме лабораторні обстеження, функціональна, ультразвукова, рентгенологічна та ендоскопічна діагностика.

Торік заклад був законтрактований з Національною службою здоров’я України за 11 пакетами медичних послуг на суму 101 млн грн, у 2023 – за дев’ятьма напрямами в обсязі 117 млн грн.

Тим часом, Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб отримав три автобуси від МОЗ. Їх установі передало представництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Вже найближчим часом автобуси перевозитимуть команди спеціалістів, які будуть вакцинувати жителів Чернівецької області проти інфекційних захворювань.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області