Місяць не простояли: частина делініаторів, що встановлені на дорозі Н-03 біля урочища “Чотири корчми”, вже пошкоджені

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Нові делініатори, які Служба встановила на дорозі Н-03 Житомир – Чернівці, зокрема на примиканні автошляхів Р-63/Н-03/ – Вартиківці – КПП «Сокиряни», не простояли й місяця. Через неуважність та необережність водіїв, частина розмежувальних стовпчиків розбиті та пошкоджені.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Делініатори – засоби, які призначені дисциплінувати водіїв. Ці розмежувальні стовпчики зазвичай встановлюють у місцях концентрації порушень правил дорожнього руху. А перехрестя, що неподалік урочища «Чотири корчми», є саме таким. Тут часто трапляються ДТП із летальними наслідками.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області закликає всіх жителів та гостей краю дбайливо ставитися до технічних засобів організації дорожнього руху.

У разі виявлення крадіжок чи пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху на автомобільних дорогах області, що можуть загрожувати безперервному та безпечному руху транспорту, просимо інформувати САД у Чернівецькій області за номером: (0372) 58-38-84, або телефонувати на спецлінію «102».

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області