Міський голова Василь Козак привітав адміністраторів Центру надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради з професійним святом

Василь Васильович в черговий раз зазначив, що основне завдання кожного працівника органу місцевого самоврядування, і працівників ЦНАП в тому числі – робота на благо людей. Міський голова наголосив на необхідності якісного, своєчасного та компетентного надання адміністративних послуг жителям громади.

З нагоди професійного свята колектив Управління – Центру надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради відзначено Подякою міської ради.

У грудні 2021 року Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради модернізовано у Центр Дії. За вказаний період адміністраторами ЦНАП надано близько 25 000 адміністративних послуг громадянам.

 Наразі підрозділ надає 252 адміністративні послуги. До його складу входить 12 компетентних фахівців – адміністраторів. На базі ЦНАП (Центр Дії) Сокирянської міської ради функціонують: відділ з питань надання паспортних послуг та послуг сервісного центру МВС, а також відділ державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області