Міський голова Василь Козак зустрівся із представниками благодійних організацій, які підтримують Сокирянщину

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Днями Сокирянський міський голова Василь Козак провів робочу зустріч з проектним менеджером  некомерційної організації  The Tree of Life на території України Мартіною Пієробон та представником організації Progetto Arca  Foundation Алічією Лунарделлі.

 

Зазначені організації вже неодноразово співпрацювали з Сокирянською міською радою в напрямку забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Відтак, представники благодійних організацій відвідали Сокирянщину особисто.

 

Пані Мартіна та  пані Алічія зауважують, що вони вражені рівнем розвитку Сокирянської громади.

Спільно з міським головою Василем Козаком, вони відвідали заклади, де вже розміщуються громадяни, які прибули  із зони проведення бойових дій, а також заклади, які для цих потреб додатково облаштовуються.

 

За словами гостей, дуже важливо, щоб внутрішньо переміщені особи, які втратили власне житло, або не мають можливості повернутись до власних домівок, мали комфортні умови для проживання.

 

«Сокирянська громада надзвичайно відповідально та  якісно підходить до питання облаштування місць комплексного проживання внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, в закладі, який облаштовується в селі Коболчин враховано всі потреби цієї категорії громадян. Тут створено належні умови для комфортного проживання людей» – зазначає пані Мартіна.

 

Наразі, спільно реалізовано проект у гуманітарній сфері. За результатами зустрічі, обговорено основні аспекти подальшої співпраці Сокирянської міської ради з вказаними вище організаціями в різних напрямках життєдіяльності громади.

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області