На базі музею гончарства в селі Коболчин відбулась креативна лабораторія для дітей з елементами глинотерапії

Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Сокирянська громада: безпека та психологічний комфорт понад усе!», у межах #Програма_CLEAR. Проєкт реалізується громадською організацією «Пошук інновацій» у межах Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації CLEAR, що впроваджується міжнародною організацією «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities), завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).

Учасниками креативної лабораторії стали учні Коболчинського ліцею, в тому числі й дітки, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб. Представники громадської організації «Пошук інновацій» організували для школярів цікаві розваги, в ході яких малеча мала можливість презентувати себе, поділитись своїми вподобаннями, розповісти про хоббі та найулюбленіші заняття. Юні жителі громади мали змогу взяти участь у майстер-класі з виготовлення  півника-свитка, а також спробували працювати над виготовленням посуду за допомогою гончарного круга.

Директор музею гончарства – Іван Гончар влаштував для діток цікаву та надзвичайно насичену екскурсію закладом, ознайомив з дивовижними експонатами та їх унікальною історією.

Варто зазначити, що міжнародна організація «Глобал Комьюнітіз/ Global Communities» тісно співпрацює з місцевими громадами в Україні. Заходи її реагування покликані рятувати життя, зменшувати страждання, забезпечувати нагальні потреби, водночас підтримуючи громади у реалізації їх власних ініціатив.

Дякуємо представникам Програми Clear та громадської організації «Пошук інновацій», за проведену роботу та допомогу, яка надається для створення  комфортних умов життя внутрішньо переміщених осіб.

 

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області