На Буковині 2 січня відновлюються стабілізаційні відключення електроенергії. Вночі відключень не буде – АТ “Чернівціобленерго”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

2 січня розпочинається робочий тиждень, повертаємося до роботи, бізнес відновлює свою активність, тож споживання електроенергії зросте. Тому на завтра надано обмеження дозволеного навантаження для області у межах 190 МВт.

До ранку понеділка ще матимемо світло без обмежень, – йдеться у вечірньому повідомленні АТ “Чернівціобленерго”. Однак, як свідчить оприлюднений графік на 2 січня, починаючи з 7.00 ранку, у кожній з 18 груп на Буковині розпочнуться стабілізаційні відключення електроенергії, які на добу складатимуть загалом по 9-10 годин.

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області