На Буковині 5 закладів охорони здоров’я отримали станції супутникового зв’язку «Starlink»

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На Буковині 5 закладів охорони здоров’я отримали станції супутникового зв’язку «Starlink». Йдеться про лікарні – Глибоцьку, Кіцманську, Заставнівську, Хотинську та Центральну міську клінічну лікарню.

«Starlink» керівникам цих медзакладів передав начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк. Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

«Це надзвичайно потрібне обладнання у воєнний час. Завдяки йому ваші медзаклади будуть постійно забезпечені Інтернет-зв’язком, зокрема й у разі блекауту. Дякуємо Міністерству охорони здоров’я України за таку цінну та вкрай необхідну допомогу», – сказав Руслан Запаранюк.

Він також зазначив, що напередодні станції супутникового зв’язку вже передали 10 медзакладам міста Чернівців та нашого краю.

Крім того, ще 9 станцій «Starlink» отримав Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для безперебійної роботи своїх бригад у віддалених пунктах базування – в Путилі, Вижниці, Сторожинці, Сокирянах, Кельменцях, Новоселиці, Глибоці, Заставні.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області