На Буковині через дефіцит електроенергії скасували графік погодинних відключень: діятимуть екстренні

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівецькій області 28 листопада продовжать діяти екстрені відключення електроенергії. Укренерго знизило ліміти споживання для області зі 197 МВт до 141 МВт. Графіків погодинних відключень наразі немає.

Про це йдеться на сторінці Чернівціобленерго у Facebook.

Обсяг споживання електроенергії області на понеділок становить 43% від потреби.

Оприлюднені раніше графіки стабілізаційних відключень були складені відповідно до наданої величини потужності на область — 197 МВт станом на 23.00 27 листопада.

У кожній області місцеве обленерго запроваджує зміни, залежно від розпоряджень Укренерго та наданих на регіон лімітів споживання.

Сьогодні, 28 листопада, «Укренерго» з 10 ранку застосувало аварійні відключення по всій території внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях», – йдеться в повідомленні.

Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов. Наразі дефіцит потужності складає 27%, додали в пресслужбі.

Після усунення причин аварійних відключень, блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів, повідомили в «Укренерго».

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області