На Буковині реалізовуватимуть міжнародний проєкт на 7 млн. євро з поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На Буковині реалізовуватимуть проєкт міжнародної організації з міграції за фінансування KfW «Поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб». Для цього створять «Фонд місцевого розвитку». Орiєнтовний бюджет програми – 7 млн. евро.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА, про це йшлося під час зустрічі першої заступниці начальника Чернiвецької ОВА Альони Атаманюк з представниками МОМ.

«Потреба у створеннi мiсць для проживання ВПО актуальна, навіть після закінчення бойових дій буде запит на розмішення людей. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб не тільки надати вимушеним переселенцям тимчасовий прихисток, а й забезпечити їх житлом на довготривалий період», – сказала Альона Атаманюк.

Представники МОМ ООН зазначили, що з фонду місцевого розвитку фінансуватимуть будівництво нового житла або реконструкцію вже існуючих об’єктів. Це дасть змогу тимчасово переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення орендувати житлову площу за мінімальну плату.

До реалізації програми планують залучати кошти місцевих бюджетiв, донорських мiжнародних органiзацiй, внески приватного сектору.

Крім того, присутні розглянули можливість підписання меморандуму про свіпрацю між Чернівецькою ОВА та МОМ ООН. Його основна мета – робота щодо розміщення вразливих категорій населення.

ДО РЕЧІ

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області