На Буковині соцзаклади отримали десять генераторів вартістю 62 тисячі євро від японської організації

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Передача генераторів соцзакладам. Фото: Facebook / Чернівецька обласна військова адміністрація

У Чернівецькій області заклади соцзахисту та відділення стаціонарного догляду в громадах отримали десять генераторів, за допомогою яких зможуть підтримувати систему опалення. Техніку закупили за гроші японської організації AAR Japan.

Про це у коментарі Суспільному повідомила голова громадської організації "Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю "Лідер" та представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в області Валентина Добридіна.

Генератори отримали територіальні центри соцзахисту у Вікні, Вижниці, Сторожинці, Станівцях, Кельменцях, Сокирянах та Кіцмані, інтернати в Хотині та Петричанці та обласний центр надання соціально-психологічної допомоги.

"Японська організація взяла на себе всі витрати. Наша організація співпрацює з ними і вони самі запитали, яка є потреба. Департамент соцзахисту ОВА сформував списки. Ці гроші збирав японський народ", — розповіла Добридіна.

Генератори, які надійшли до соцзакладів, мають потужність 8,1 кіловатів. Загальна вартість обладнання становить 62 тисячі євро, йдеться на сторінці Чернівецької ОВА у Facebook.

Генератори для закладів соцзахисту області. Facebook / Чернівецька обласна військова адміністрація

Також в межах проєкту замовили дві центрифуги для сушіння білизни для інтернатів у Нижніх Станівцях і Магалі та пекарську шафу для геріатричного пансіонату, їх ще очікують.

Що відомо

  • Станом на 7 грудня, в Чернівецькій області тривають планові відключення електрики. Нині в графіках відключень 18 груп споживачів. Дізнатися час відключення та перелік адрес можна на сайті обленерго.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області