На Буковині судитимуть нелюда, який знущався зі своєї літньої матері та виганяв з дому

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Слідчі відділення № 4 (м. Герца) Чернівецького районного управління поліції зібрали докази систематичного кривдження близької родички, що призвело до порушень психологічного здоров’я жінки. За такі дії кривднику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, під час досудового розслідування співробітники поліції встановили, що 64-річний житель Острицької громади, впродовж тривалого часу вчиняє домашнє насильство відносно своєї матері. 84-річна буковинка неодноразово повідомляла правоохоронцям, що син виганяє її з дому та погрожує фізичною розправою. Поліцейські реагували на кожне повідомлення від жінки, складали протоколи про адміністративне правопорушення на зловмисника та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій.

У листопаді 2021 року районним судом чоловіка було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення.

Однак, правопорушник продовжував чинити психологічне та економічне насильство відносно своєї матері, яке відповідно до висновку експертизи призвело до психічного розладу в жінки.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури зібрали достатньо доказів вини буковинця та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Кривднику інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області