На Буковині затримали місцевого мешканця, який за 1600 доларів США обіцяв військовому зробити довідку про непридатність до служби

За інформацією: Суспільне Чернівці.

30-річний житель Вижницького району Чернівецької області за 1600 доларів США обіцяв військовому, який обстежувався у госпіталі, посприяти у отриманні ним статусу обмежено придатного або непридатного до служби. При цьому, зобов’язувався вплинути на службових осіб військово-лікарської комісії.

Затримали підозрюваного в порядку ст.208 КПК України – під час отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів США, решту він одержав авансом 25 лютого цього року.

На цей час вирішується питання про обрання для вказаної особи міри запобіжного заходу.

За процесуального керівництва Чернівецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомлено про підозру особі за зловживання впливом (ч.2 ст.369-2 КК України). Максимальний термін покарання, передбачений санкцією інкримінованої статті, становить 5 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області за оперативного супроводу Чернівецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, – повідомляє відділ з питань інформаційної політики Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області