На електротранспорт тепер встановлюються виключно «зелені» номерні знаки

Сервісні центри МВС видають для екотранспорту спеціальні «зелені» номерні знаки, пише Infocar. Це таблички із символами зеленого кольору та окремими серіями. Вони закріплюються виключно за електротранспортом – автомобілями, мопедами, мотоциклами, моторолерами, мотоколясками, квадроциклами, трициклами та іншим транспортом, які приводиться в рух електричним двигуном і не має двигуна внутрішнього згоряння. Дана норма діє відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України. Транспортні засоби гібридного типу двигуна в категорію електротранспорту не потрапляють.

Раніше власники екомобілів у сервісних центрах МВС отримували номерні знаки державної реєстрації із символами зеленого кольору на білому фоні за бажанням. Також при зміні транспортного засобу могли залишати на платному зберіганні свої звичайні номерні знаки у сервісному центрі МВС. Потім перезакріплювали на свій електромобіль чи електромотоцикл. Наразі їх можна використовувати виключно так:

– звичайний номерний знак закріплюється за автомобілем із двигуном внутрішнього згоряння;

– «зелений» номерний знак – за електромобілем.

Зауважимо, звичайний номерний знак під час платного зберігання в сервісному центрі МВС неможливо закріпити за електромобілем. Проте надається право передати близьким родичам: дружині/чоловіку, дітям та батькам.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області