На території Сокирянської громади створено пункт тимчасового утримання безпритульних тварин

Відповідне рішення ухвалено в ході чергової двадцять восьмої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.

 

Пункт тимчасового утримання буде розташовано за адресою: м.Сокиряни, вулиця Центральна, 83 – А (територія біля асфальтного заводу).

 

Враховуючи побажання жителів міста, місце для прихистку  буде розміщене за межами міста Сокиряни. Земельну ділянку та господарські споруди, за домовленістю Сокирянської міської ради з власником майна, передано у власність громади. На території є колодязь, тому, для потреб пункту тимчасового утримання, в наявності завжди буде вода. Наразі вирішується питання щодо під'єднання об'єкта до мережі електропостачання.

 

Працівники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» працюють над облаштуванням приміщень пункту. Наразі здійснено розчищення території від чагарників та сухої порослі. Проводиться робота з облаштування внутрішніх приміщень: замінюються двері, влаштовується підлога, споруджуються будиночки для  проживання собак. На об'єкті передбачено розмежування приміщень для проживання дорослих чотирилапих та для проведення кастрації та тимчасового перебування тварин після процедури. Також вирішується питання щодо забезпечення їх харчуванням та санітарним утриманням.

 

Рішенням сесії Сокирянської міської ради затверджено Правила  утримання домашніх та безпритульних тварин на  території громади, а також Положення про пункт тимчасового утримання безпритульних тварин на території Сокирянської міської територіальної громади.

 

Актуальне питання, яке вже багато років турбує жителів міста Сокиряни та громади, найближчим часом буде вирішено. Важливо, аби кожен господар, який бере на утримання домашню тварину розумів і свідомо виконував свої обов'язки щодо догляду за нею.

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області