Наші Герої: завтра у Києві попрощаються з легендарним кіборгом із Буковини Валерієм Красняном

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Завтра, 26 листопада, у Києві в Михайлівському соборі відбудеться прощання з відомим Кіборгом з Буковини, Героєм України Валерієм Красняном.

Про це повідомляє його товариш, український музикант Олександр Положинський на Фейсбук-сторінці, пише molbuk.ua

У суботу, 26 листопада, о 09:00 в Михайлівському соборі попрощаються з Героєм.

“Хоч ми й зверталися один до одного “друже”, навряд чи наші приятельські стосунки можна було назвати справжньою дружбою. Ми маємо кількох спільних друзів – це так, але один одному були швидше товаришами чи приятелями. Нас єднали спільні цінності, схожі моральні принципи й велика любов до України. Барс був Великим Воїном. Він був одним із тих, хто вселяє величезну впевненість та віру в перемогу – про яку б гідну й важливу справу не йшлося.

Здійснивши безліч мужніх чи й героїчних вчинків Валера лишався простим і скромним. Якби мене спитали хто справжній Герой України – безперечно, Барс є одним із них. Безперечно, для всіх нас і для України це велика втрата. Але марно тішаться вороги – сотні й тисячі воїнів, яких виховав та вишколив Барс, отримали додаткову мотивацію нищити їх. І помста цих воїнів буде холодною та безжальною.

Маю велике прохання до всіх, хто в Києві – знайдіть, будь ласка, час віддати останню шану Великому і Скромному Воїну – він дійсно вартий її”, – зазначає Олександр Положинський.

Для всіх, хто готовий падтримати, номер картки дружини Наталії: 4441114467182174

Що про відомо про Валерія Красняна

Захисник Донецького аеропорту з позивним “Барс”, Валерій Краснян ще у 1996 році вступив у громадську організацію “Тризуб” ім. Степана Бандери. Саме в “Тризубі” “Барс” потоваришував із Дмитром Ярошем.

Восени 2014 року записався добровольцем у батальйон “Айдар”. Брав участь в боях у місті Щастя, Весела Гора, Металіст, Савур-Могила. Вивозив поранених з-під Іловайська. Згодом перейшов У Добровольчий український корпус, адже тут вже воювали багато побратимів – націоналістів. Там Барса призначили командиром 2-ї штурмової роти 5-го батальйону ДУК. Рота воювала в найгарячіших точках — Піски, Донецький аеропорт, шахта “Бутівка”.

У 2022 році після повномасштабного вторгнення росії повернувся з-за кордону і вступив в лави Збройних Сил України, де відважно боровся з російською ордою.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області