Назвали імена обранців, які замінять депутатів від “Народного контролю” в міській раді Чернівців: що про них відомо

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Двох депутатів міськради Чернівців від “Народного контролю”, які склали повноваження, замінять Віталій Смандич та Валентин Шевчук. Це наступні кандидати зі списку партії, оприлюдненої на місцевих виборах у 2020 році.

Про це йдеться у постанові Чернівецької міської територіальної виборчої комісії, повідомили на сайті міськради Чернівців, пише Суспільне.

Віталій Смандич — лікар-терапевт, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського медуніверситету. За інформацією громадянської мережі “Опора”, у жовтні 2012 року, будучи головою студентського парламенту, Віталій Смандич на одному з концертів агітував за кандидата від “Партії Регіонів” Геннадія Федоряка.

У травні 2019 року Смандича за поданням депутата Яринича обрали членом госпітальної ради в Чернівцях, однак згодом міський голова Олексій Каспрук ветував рішення про склад ради. Тоді він казав, що депутат мав конфлікт інтересів, делегуючи в раду себе та свого помічника. Згодом Яринич написав заяву про складання повноважень члена ради.

Валентин Шевчук працював в управлінні патрульної поліції Чернівецької області заступником командира роти. Зараз є керівником підприємства “Укрвторресурси-Буковина”, яке займається вивезенням сміття в Чернівецькій громаді.

10 листопада депутати Чернівецької міськради проголосували за припинення повноважень депутатів від “Народного контролю” Михайла Яринича та Івана Гончарюка. Обидва обранці повідомили, що служать в ЗСУ, тому складають повноваження для повноцінної роботи фракції.

Що відомо

  • 25 стало відомо, що повноваження хоче скласти також депутатка від “Єдиної Альтернативи” Наталія Дембіцька. Причиною назвала працевлаштування в Нідерландах. За припинення її повноважень ще голосуватимуть депутати.
  • Михайло Яринич став депутатом міськради у 2020 році, був головою фракції “Народний контроль”. Він працював заступником головного лікаря приватної клініки “Моя сім’я” та головним лікарем “Клініки Санте”. У 2020 році Яринич балотувався на пост міського голови Чернівців та посів п’яте місце, отримавши 2873 голоси. Протягом 2020-2021 років він був в опозиції до чинного міського голови Романа Клічука. Яринич був депутатом міськради у 2015-2020 роках від партії “Народний контроль”.
  • Іван Гончарюк був депутатом Чернівецької міськради від “Народного контролю” два скликання. Раніше займався підприємством, був головним редактором місцевого інтернет-видання “Чернівці.Online”. З 2011 року працював журналістом на місцевих телеканалах “Чернівецький промінь” та “ТВА”.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області