Названо дату наступного масового ракетного пуску РФ по Україні – джерело у розвідці

За інформацією: Суспільне Чернівці.

росія готується завдати удару з використанням усіх наявних у її розпорядженні носіїв крилатих ракет з дальністю від 500 км і більше. Новий масований ракетний удар Росії по території України Москва планує завдати 22 чи 23 грудня. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на дані співрозмовників видання в українській розвідці, пише Діалог.

Джерело відзначило, що Росія готується завдати удару з використанням усіх наявних у її розпорядженні носіїв крилатих ракет з дальністю від 500 км і більше. Згідно з інформацією, російські окупанти планують запуск не менше 67 крилатих ракет. При цьому атака буде дворівневою: після ракетного пуску наступної доби росіяни можуть запустити по Україні ударні іранські дрони “Шахед”.

Джерело зазначило, що Москва планує підключити до ударів як мінімум чотири установки “Іскандер”, 8-14 важких радянських бомбардувальників “Ту-95МС”, близько 3 носіїв ракет “Калібр” та до трьох радянських ракетоносців “Ту-22М3”.

Більше того, українській стороні відомо, що морський порт окупованого Севастополя ввів обмеження територією пересування кораблів та повітряних суден у період з 23 по 27 грудня через здійснення ракетних пусків.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області