“Не дотримуються правил їзди”: у Чернівцях ремонтують елементи скейт-парку, який відкрили понад два тижні тому

У Чернівцях відновлюють деякі елементи скейт-парку, який відкрили понад два тижні тому. На фігурах тріснуло покриття та пошкодили заїзди. Представник фірми, яка будувала скейт-парк, каже, що фігури зіпсувалися через недотримання правил їзди.

Про це повідомляє Суспільне Чернівці.

Скейт-парк у парку імені Шевченка відкрили 12 липня. Там встановили трампліни, рампи та облаштували траси для їзди на велосипедах та самокатах. На будівництво витратили понад 9 мільйонів гривень з міського та державного бюджетів.

Зараз деякі фігури у парку пошкоджені – є тріснуті покриття, зіпсуті заїзди та незначні подряпини на елементах. Наразі підрядник за власні гроші відновлює фігури, втім робить це поза межами гарантійного ремонту.

Фото: Суспільне Чернівці

“Є нарікання, що фігури зроблені неправильно – це не так. Їх робили згідно з усіма нормами та стандартами. Проблема у неправильному використанні та недотриманні правил користування, які зазначені на фігурах. Це свідомість спортсменів та дітей, які катаються у парку. Від цього й псуються фігури”, – розповів Суспільному представник підрядника Андрій Савков.

Савков каже, професійні спортсмени мають на своїх самокатах та велосипедах накладні пластикові елементи для коліс, тому, коли люди роблять фігури та віражі, покриття не псується.

“Є металічні елементи, які шкодять і псують покриття. Через це ми мусимо відновлювати деякі фігури. На основних фігурах вказано, на якому транспорті можна там кататися – це трюкові велосипеди й самокати. Звичайні – не того розміру й не підходять”.

Фото: Суспільне Чернівці

У скейт-парку є дві спеціальні частини для їзди на трюкових велосипедах виду BMX та велосипедах, які мають пластикові накладки, розповів у коментарі Суспільному тренер збірної України з велосипедного спорту BMX Володимир Бойчук. У Чернівцях Бойчук наразі тренує професійних велосипедистів до Чемпіонату світу. Каже, його велосипедисти їздять у шоломах та дотримуються правил користування кожною фігурою.

Водночас бачив багатьох дітей, які приходили їздити без батьків, захисного спорядження та на велосипедах, які не призначені для їзди цим парком.

Фото: Суспільне Чернівці

“Треба усвідомлювати, що це парки не просто для катання. Для маленьких дітей у ньому є окрема ділянка, щоб вони навчалися їздити. Виходить, діти хочуть займатися на усіх ділянках парку – не маючи для цього навичок, вони можуть його зруйнувати. Більш досвідчені – мають кататися у своїй частині парку”, – каже тренер.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області