Незважаючи на відкриття пункту «Красноїльськ», черги фур на КПП «Порубне-Сірет» залишаються величезними. Влада вирішує проблему

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Одне з проблемних питань, над яким активно працюємо – черги на КПП «Порубне-Сірет». Станом на 30 листопада на КПП «Порубне-Сірет» черга на виїзд з України – 1470 вантажних авто, а на в‘їзд – 370. За добу на виїзд оформлено 375 автомобілів.

Як повідомляє пресслужба ОВА, відкриття пункту «Красноїльськ» дещо розвантажило пункт «Порубне», перетнули кордон за добу 131 вантажний транспортний засіб.

Про вирішення проблеми із чергами на КПП Буковини говорили під час зустрічі начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк та представник МЗС України Іван Лукачук. Був присутній на зустрічі також голова обласної ради Олексій Бойко. Вони, зокрема, обговорили роботу контрольно-пропускного пункту «Порубне-Сірет». Також йшлося про стан справ на КПП «Красноїльськ» та реалізацію інфраструктурних проєктів.

«Спільно з Урядом, представниками митниці та відповідними фахівцями нам вдалося запустити контрольно-пропускний пункт «Красноїльськ». Зараз втричі зріс експорт, тому спостерігаємо черги на КПП «Порубне-Сірет». Для вирішення цієї проблеми працюємо над збільшенням пропускної здатності цього пункту. Також до кінця 2022 року плануємо відкрити КПП «Дяківці», працюємо над створенням сервісних зон та перевантажувальних терміналів», – сказав Руслан Запаранюк.

Під час зустрічі говорили про запровадження електронної черги на контрольно-пропускних пунктах Буковини, організацію роботи сервісних зон тощо.

Присутні домовилися про всебічну співпрацю у цих напрямках.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області