НМТ-2023: потенційні учасники тестування можуть виконати завдання з англійської мови

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Днями оприлюднено онлайновий тест з англійської мови на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням. 

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні можна вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи – отримати результат тестування з цього предмета. 

Якщо учасник має повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / із планшетом / телефоном, демонстраційний варіант тесту з англійської мови доступний для завантаження на електронний пристрій. Рекомендовано виконати завдання і звірити відповіді із правильними. 

У тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. 

Як йдеться на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки Укриїни, Український центр оцінювання якості освіти розвиває власну тестову платформу, тож у майбутньому подібні завдання обов’язково стануть доступними і на ній.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області