Нова тролейбусна лінія, об’єднання поліклінік і кіноцентрів, позбавлення права на землю московським церквам: мер Чернівців підбив підсумки сесії міськради

Міський голова Чернівців Роман Клічук підбив підсумки квітневої сесії міської ради. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук він оприлюднив перелік прийнятих важливих для життєдіяльності обласного центру рішень:

✅ Депутати проголосували за надання місцевої гарантії, в межах залучення кредитних коштів від Європейського інвестиційного банку. Цей проєкт включає в себе побудову нової тролейбусної лінії завдовжки 6,4 км та закупівлю нових 50 тролейбусів.

Завершили процес обʼєднання стоматполіклініки з дитячою поліклінікою. Стоматологічні послуги незабаром розпочнуть надавати у нових, щойно відремонтованих кабінетах.

Поліклініку №5 приєднають до поліклініки №2. Відтак заклади матимуть змогу пропонувати більше послуг та стати економічно спроможними.

Кінотеатр “Чернівці” приєднали до центру Миколайчука. У кінотеатрі зможуть проводити культурні події та показувати фільми.

Доповнили програму «Комфортне місто», тож зробимо:

— капремонт водопровідної та каналізаційної мереж на вулицях Театральній, Котляревського, Зеленій та на площі Центральній;
— ремонт аварійної ділянки водопроводу в районі вулиць Каденюка-Миру;
— відремонтуємо дренажно-розподільчу систему із заміни фільтруючої загрузки фільтра №1 на водоочисних спорудах.

Затвердили План дій сталого енергетичного розвитку до 2030 року. У ньому розглядається впровадження нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії для комунальних закладів. Детальніше можна ознайомитись за посиланням.

Одноголосно проголосували за те, щоб позбавити УПЦ МП права користування понад двадцятьма земельними ділянками у громаді. “Вірю, що наші дії стануть стимулом для переходу до українських церков”, – заявив мер міста.

✅ Крім цього, додатково виділили кошти на суму 172,4 млн гривень, які спрямуємо на наступне:

— капремонт доріг;
— розвиток стратегічно важливих комунальних підприємств;
— капремонт закладів соціально-культурної сфери;
— потреби закладів освіти;
— облаштування додаткового сектору під поховання на Центральному кладовищі;
— капремонт зовнішнього освітлення;
— реалізацію проєктів Бюджету участі;
— придбання пам’ятників загиблим військовослужбовцям;
— проведення міжнародного фестивалю глядацького кіно «Миколайчук OPEN» та на природоохоронні заходи.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області