Обласний бюджет 2023 року стане бюджетом військового часу. Запаранюк розповів про деталі

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На Буковині розробили проєкт обласного бюджету на 2023 рік. Обсяг власних доходів його загального фонду становитиме 800 млн. грн. Це на 30 млн. грн. менше від очікуваних показників 2022 року.

Про це під час пресконференції розповів начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, повідомляє пресслужба ОВА.

«Обласний бюджет 2023 року є бюджетом військового часу. Його дохідну і видаткову частини сформовано з урахуванням обмежень, уведених постановою Кабінету Міністрів України № 590. Найбільшу питому вагу, а 92,6%, займає податок на доходи фізичних осіб», – сказав начальник ОВА.

Він також повідомив, що трансфери з державного бюджету, передбачені для обласного на 2023 рік, – 544,9 млн грн. Це на 114,1 млн грн менше, аніж торік.

У видатковій частині загального фонду бюджету краю майже 80% займають видатки на оплату праці та розрахунки за комунальні послуги й енергоносії. Також продовжать фінансування програм підтримки внутрішньо переміщених осіб та заходів територіальної оборони Чернівецької області.

Загалом же резервний фонд обласного бюджету складе майже 15 млн грн.

«Проєкт обласного бюджету ми опрацювали з головними розпорядниками коштів. Невдовзі обговоримо його з представниками депутатського корпусу. Наразі територіальні громади області приймають місцеві бюджети. Вони мають зробити це до 25 грудня», – зазначив Руслан Запаранюк.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області