Одіозного гендиректора перинатального центру Манчуленка вчергове відсторонили від роботи

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Генерального директора перинатального центру Дмитра Манчуленко вчергове відсторонили від роботи. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 30 листопада, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада у Фейсбук.

«Відсторонити генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний перинатальний центр» Дмитра Манчуленка від здійснення повноважень за посадою до закінчення розгляду справи у суді, починаючи з 30 листопада 2022 року без збереження заробітної плати», – ідеться в документі.

На цей період обов’язки керівника установи виконуватиме заступник генерального директора з організаційно-методичної роботи Владислав Гошовський.

Нагадаємо, у квітні 2021 року у Чернівцях правоохоронці затримали генерального директора Чернівецького обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка на отриманні неправомірної вигоди.

Слідство встановило, що Манчуленка звільнили з посади головного лікаря Міського клінічного пологового будинку №1 у зв`язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось з числа посадовців облради.

24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Вже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали. Йому повідомили про підозру у наданні хабара.

Нагадаємо, прокуратура передала до НАБУ справу керівника перинатального центру в Чернівцях. Нещодавно суд продовжив слідство в цій справі.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області