Опорні заклади освіти громади отримають матеріально-технічне забезпечення в рамках реалізації проекту, який реалізується спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ)

За інформацією: Суспільне Чернівці.

До переліку опорних освітніх установ, які отримають матеріально-технічне забезпечення в рамках реалізації  Проекту,  увійшли 6 закладів загальної середньої освіти Сокирянської громади – Гвіздовецький, Шебутинецький, Михалківський, Білоусівський, Романковецький та Василівський ліцеї.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надає фінансову підтримку опорним закладам загальної середньої освіти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року».

Згідно з постановою кошти, отримані від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), можуть бути спрямовані  на:

– здійснення поточного ремонту будівель опорних закладів;

– здійснення заходів з підготовки до опалювального сезону, зокрема ремонту та модернізації котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального;

– придбання засобів для навчання, комп’ютерного та іншого обладнання, зокрема програмного забезпечення, послуг з доступу до Інтернету.

Відтак, опорний заклад «Гвіздовецький ліцей» подав заявку на отримання комплекту парт і стільців на регульованій висоті. Шкільні меблі – 38 парт та 76 стільців вже доставлено до навчального закладу.

Опорні заклади «Шебутинецький ліцей»  та «Михалківський ліцей» заявили потребу у інтерактивних дошках та меблевих стінках. Інтерактивні дошки вже доставлено до навчальних закладів і встановлено для потреб школярів. Кожен заклад отримав по 2 інтерактивні дошки. Меблеві стінки будуть доставлені освітнім установам найближчим часом.

В рамках реалізації проекту, опорний заклад Білоусівський ліцей отримав електрогенератор, який буде використовуватись для потреб закладу освіти в умовах повного або часткового припинення електропостачання.  Найближчим часом до закладу також доставлять меблеві стінки.

Опорні заклади «Романковецький ліцей» та «Василівський ліцей» подали заявку на придбання та встановлення системи відеоспостереження, яке буде завершено до кінця січня.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області