Організував злочинне зібрання: на Буковині судитимуть «смотрящого» за колонією

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно кримінального авторитета за фактами встановлення та поширення злочинного впливу, а також організації та участі у злочинному зібранні (ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 255-2 КК України).

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, 30-річний уродженець Дніпропетровщини, який за умисне вбивство двох осіб відбуває покарання у ДУ «Сокирянська виправна колонія (№67)», маючи попередньо здобутий серед засуджених авторитет особи, яка веде «правильний» спосіб життя, у вересні 2020 року, здобув статус «смотрящого за зоною», де поширював свій злочинний вплив.

Встановлено, що перебуваючи в статусі суб’єкта злочинного впливу у Сокирянській виправній колонії, він організував сходку за участю одного з лідерів злочинного світу на прізвисько «Тенго Пітерський». На злочинному зібранні «вор в законі» виступив у ролі третейського судді та «подарував життя» кілеру, ув’язненому за вбивство кримінального авторитета, визначивши інший спосіб «розплати», який «смотрящий» організував.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР НП України.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області