Осиротіли троє дітей: на фронті загинув тренер бойового гопака з Чернівців Іван Підгурський

На війні за Україну загинув тренер бойового гопака, засновник Школи Б. Гопака ім. Дмитра Байди Вишневецького Підгурський Іван Тадейович. Іван залишив трьох дітей сиротами, дружину вдовою, учнів без тренера.

Івана Підгурського згадують у соцмережах.

«Чесність, порядність та патріотизм повинні об’єднувати моїх учнів. Я прагну, щоб молодь не забувала історію свого народу», – зазначав Іван Підгурський. Він був ініціатором занять, тренером та вчителем, який зумів показати молоді красу і велич бойового мистецтва, пише Харизма.ua.
Іван залишив трьох дітей сиротами, дружину вдовою, учнів без тренера.

“Господи, чому ці діти так мають страждати…, – написала у Фейсбук кохана дружина Героя Карина Підгурська. – Чому вони в своєму віці знаючи всі молитви напам’ять?!! Молились і нічого не допомогло. Найкращий їх ТАТО Іван Підгурський лишив їх сирітками. Я не бачила в житті такої щирої любові до дітей і від них до нього…Їх тато, їх приклад най най най…. Дякую ще раз за любов до діток і нашої сім’ї… Шести років мені вистачило, щоби переконатися, що в цьому житті я була найщасливіша…Певно досить, Коханий мій, ти – віднині в серцях наших діток… Вони далі моляться і благословляють тебе…”.

Фото: Карина Підгурська / Facebook

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області