Педагогічний колектив опорного закладу «Білоусівський ліцей» долучився до виготовлення окопних свічок для наших захисників

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Жителі Сокирянщини, зокрема і учнівські та педагогічні колективи закладів освіти громади, продовжують активно підтримувати військових, які обороняють рідну землю від ворогів. Відтак, освітяни спільно із школярами взяли на озброєння бляшанки, картон та віск. З цих, здавалося б,  простих речей  у результаті виходить надійне джерело світла і тепла для воїнів – окопні свічки.

Серед представників освітянської родини громади, які долучились до потрібної справи, – і вчителі опорного закладу «Білоусівський ліцей».  

Матеріали для виготовлення окопних свічок збирають всім селом. Ініціативу виявила місцева жителька  Світлана Слободян, яка організувала збір всіх необхідних частин для роботи. Аби допомогти виготовити якомога більше виробів, педагогічний колектив закладу освіти взявся перетворювати бляшанки та картон на основу для окопних свічок, які направили для наповнення воском, або ж парафіном. До цієї справи долучаються і мешканці населеного пункту.

Спільними зусиллями вдалось зробити близько чотирьох сотень джерел світла та тепла в окопі, які найближчим часом передадуть для потреб наших захисників. А разом із ними і віру та тепло душевне!

Творімо добро разом задля перемоги!

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області