Переселенцям у Чернівецькій області виплачуватимуть понад 2000 гривень: як податися

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото ілюстративне: УНІАН

З 10 січня у Чернівецькій області вимушені переселенці можуть отримати понад 2200 гривень допомоги від міжнародної організації Action Against Hunger (ACF). Гроші виплачуватимуть впродовж трьох місяців.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк у телеграм-каналі.

На допомогу можуть претендувати й переселенці без статусу ВПО.

Для цього потрібно:

  • не отримувати грошову допомогу від інших гуманітарних організацій;
  • надати оригінали документів всіх членів родини, на яких оформлюватимуть допомогу. Зокрема, паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження.

Зареєструватися на отримання допомоги можна до 17 січня. Документи прийматимуть у будні з 10.00 до 16.00 в обласному Департаменті соціального захисту на вулиці Головній, 245 у Чернівцях.

Що відомо

  • У Чернівецькій області облаштували 1800 резервних місць для прийому переселенців. Наразі створюють ще 1950 місць. Це комунальні та державні будівлі, повідомила перша заступниця начальника ОВА Альона Атаманюк.
  • Станом на 24 листопада в області прийняли 108 тисяч людей з інших регіонів, з них 35 тисяч дітей. Зареєстровано 93 тисячі людей, ще 20 тисяч незареєстровані й живуть в приватному секторі, повідомляв начальник ОВА Руслан Запаранюк в ефірі марафону "Суспільне Спротив".
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області