“Перестало битися серце Людини”: помер відомий у Чернівцях вчитель Володимир Майданик

13 липня помер учитель географії Чернівецького ліцею №1 Володимир Майданик. Співчуття рідним учителя висловлюють численні учні педагога. “Перестало битися серце Людини “, “Неймовірна, чудова людина! Найкращі спогади”, “Жаль. Прекрасна та мудра людина. Чудовий керівник та наставник!”, – пишуть у соцмережах.

Звістку про смерть Володимира Майданика опублікували на сторінці ліцею №1 у Facebook.

“Дорогі друзі! З сумом в душі і болем в серці відпускаємо в небо нашого дорогого вчителя географії ліцею Майданика Володимира Львовича. Сьогодні зранку 13 липня відійшов у засвіти наш любий Володя Майданик, – повідомляють на сторінці ліцею №1 в соцмережі. – Прекрасна неймовірна Людина, чудовий вчитель, якого обожнювали учні, поважали колеги та батьки. Перестало битися серце Людини, вчительський шлях якої був освячений безумовною любов’ю до дітей і душевним теплом”.

– Завжди вражало і зачаровувало внутрішнє світло, яке йшло від Володі!Тепер буде світліше на небі і знаємо, що вже звідти Тобі знову буде небайдуже наше ліцейське життя … , – йдеться в дописі. – Дуже боляче… Світла Тобі памʼять! Спочивай з Богом, любий Друже, дорогий Колего, світла Людино!

Також у мережі висловлюють співчуття дружині Володимира Майданика, вчительці історії ліцею №1 Майданик Олені Геннадіївні.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області