Періоди стрімкого похолодання до –20: синоптик розповів, коли чекати морозів

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Народний синоптик озвучив прогноз погоди в Україні на 3 місяці: на українців чекають 20-градусні морози, а також відлига та рясні опади. Цього року зима на українській території видасться теплішою, ніж була у минулі роки. Навіть природа на боці наших захисників у війні проти окупантів.

У грудні російські загарбники не дочекаються морозів, щоб спробувати просунутися. Як саркастично зазначив народний синоптик Станіслав Щедрін, “окупантів доведеться топити у багнюці”.

Водночас на українців чекають і 20-градусні морози, але трохи пізніше. За його словами, погода взимку обіцяє бути по-осінньому м’якою, з відлигою та рясними опадами, здебільшого у вигляді дощу.

“Ця зима буде більше схожа на осінь, ніж на зиму”, – цитує народного синоптика “Апостроф”.

Міцні морози очікуються вже у новому році: прогнозуються періоди стрімкого похолодання з вельми низькими температурами. Вони матимуть короткочасний характер – максимально до тижня. “Наприкінці січня та на початку лютого традиційно заходитимуть крижані повітряні маси, тож буде стрімке падіння температури, подекуди навіть до -15, подекуди до -20”, – зазначає Щедрін.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області