Підтримка ЗСУ, військові облігації та закупівля авто. Скільки грошей виділили з бюджету Чернівців

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Військовослужбовці ЗСУ на Донеччині. Світлина ілюстративна. Фото: УНІАН

З міського бюджету Чернівців на підтримку ЗСУ в 2023 році виділили майже 92 мільйони гривень. Також завершили закупівлю чотирьох автомобілів для військових за понад мільйон гривень.

Про це йдеться у відповіді

СкріншотВідповідь міськради на запит Суспільного міськради на запит Суспільного.

Зокрема, на сесії 23 лютого з бюджету виділили 44 мільйони гривень. Ці гроші направили із залишку бюджету, який був станом на 1 січня 2023 року.

Окрім цього, у лютому закупили військових облігацій на майже 92 мільйони гривень, повідомив міський голова Роман Клічук на пресконференції 3 березня.

Чотири авто для військових, які закупили за гроші з бюджету, передали Збройним силам. За словами Клічука, машини передавали за першими чотирма заявками, які отримали від військових частин.

Торік міськрада ухвалила програму про закупівлю 100 пікапів для ЗСУ. На це виділили 22 мільйони гривень. Втім змогли закупити лише чотири авто. Секретар виконкому Сергій Добржанський розповідав, що закупівлю більшої кількості машин ускладнює те, що міська рада не може купити авто за кордоном без розмитнення. Це здорожчує вартість авто в кілька разів.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області