Після падіння зі сходів у Путіна виникла необхідність термінової операції на товстій кишці — англійські ЗМІ

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Російському диктатору Володимиру Путіну потрібна екстрена операція на товстій кишці після того, як він нібито впав зі сходів й пошкодив куприкову кістку, повідомляє таблоїд DailyStar.

«Путіну зроблять просту хірургічну операцію», — повідомило невідоме джерело в Telegram (Від редакції: ймовірно мова йде про телеграм-канал “Генерал СВР”).

Як цитує публікацію видання НВ, падіння спричинило нові проблеми для диктатора.

«Падіння зі сходів минулого тижня, яке призвело до забиття куприка, не залишилося непоміченим і спричинило нові проблеми, не пов’язані безпосередньо із забоєм», — додає джерело.

Минулого тижня західні таблоїди писали, що нещодавно Путін нібито послизнувся, спускаючись зі сходів у своєму московському будинку, впав на куприкову кістку, а тоді перекинувся на бік і сповз ще на дві сходинки. Як пишуть таблоїди, через удар Путін «мимоволі випорожнився», що нібито пов’язано з наявністю в нього раку шлунково-кишкового тракту.

У травні голова ГУР Міноборони України Кирило Буданов заявляв, що Путін хворий на рак, а також має ще кілька тяжких хвороб. Однак, за його словами, «сподіватися на те, що Путін завтра помре, не варто».

Наприкінці квітня The Sun опублікував статтю про те, що Путін хворий на рак і найближчим часом на нього чекає операція. А вже в травні видання New Lines Magazine отримало запис близького до Кремля олігарха, який каже, що Путін хворий на рак крові.

Колишній британський розвідник, офіцер МІ6 Крістофер Стіл заявляв, що Путін досить серйозно хворий, проте незрозуміло, на що саме. Про те, що диктатор хворів на рак, заявляв і американський режисер Олівер Стоун, який раніше зняв пропагандистський фільм про Путіна.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області