Поліцейські закликають громадян та гостей краю дотримуватися комендантської години та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги

Починаючи з 15 квітня на території Чернівецької області комендантська година триває з 00:00 до 04:00 год. У цей час для громадян діють певні обмеження, необхідні задля їхньої безпеки. У визначений час мешканцям області необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.  Про це нагадують поліцейські краю.

 

Громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, для пересування населеним пунктом, а чоловікам призовного віку ще й військовий квиток.

Контроль за дотриманням мешканцями краю тимчасових обмежень здійснюють спільні патрулі, до складу яких входять поліцейські та нацгвардійці. 

Патрулі мають право затримати людину для перевірки документів, аби з'ясувати, чи може вона перебувати на вулиці в цей час. У разі необхідності можуть проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу і вантажів. Якщо особа чинить опір, правоохоронці можуть застосувати зброю.

Дозволяється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях без перепусток працівникам правоохоронних структур, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, водіям транспортних засобів спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв.

Працівники поліції закликають усіх неухильно дотримуватися діючих обмежень.

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області