Працюють спільно для Перемоги – школярі громади активно виготовляють «окопні свічки»

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Більше пів сотні таких джерел освітлення днями виготовили у Михалківському ліцеї. Учні разом із вчителями зібрали  всі необхідні матеріали та взялися до роботи. Це вже не вперше школярі підтримують наших захисників та захисниць. Чергова партія таких свічок вже доставлена до воїнів місцевими волонтерами. Тож на зробленому учнівський та педагогічний колективи не планують зупинятися.

Адже засоби освітлення виготовлені вручну допомагають військовослужбовцям зігрітися у зимовий час, освітити бліндаж або укриття і навіть приготувати їжу. Такі свічки важко загасити вітром, вони не бояться вологи, і їх можна запалювати не один раз. Одна така свічка в бляшанці може горіти від 3 до 6 годин.

У такий спосіб турбуються про захисників та захисниць і у Селищанському навчально-виховному комплексі. Окрім «окопних свічок» школярі виготовляють також і маскувальні сітки.  Все це учні дбайливо передають односельчанам,  які охороняють кордони Батьківщини та виборюють її майбутнє – відповідно до запитів. Матеріалами для роботи допомагають і жителі населеного пункту. Загалом, школярам спільно із педагогами вдалось зробити більше сотні «окопних свічок». Цю важливу роботу у закладі освіти продовжуватимуть і надалі.

 

Тож хай вогник «окопних свічок» зігріває захисників і передає їм тепло дитячих сердець!

 

Віримо у Перемогу!

 

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області