Притула продав «мапу Буданова» з розділеною росією за 14 мільйонів

Волонтер Сергій Притула продав на аукціоні карту з розділеною Росією, яка перебувала в кабінеті начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова. Її придбали 14 млн грн.

Стартова ціна за карту становила 400 тис. грн.

Отримані гроші спрямують на збір «Виявляємо та знищуємо» на 5 безпілотних комплексів EOS C VTOL для штурмових спецпідрозділів ГУР. Нагадаємо, в рамках цього збору фонд Притули планує за тиждень зібрати 120 млн грн., пише Главком.

Після того, як ставка перетнула позначку в 6 млн грн, за карту змагалися лише троє людей, які регулярно підвищували ціну. Як наслідок, найбільше запропонував учасник на ім’я Михайло.

Продано!
«Карта Буданова» з розділеною росією пішла з молотка за 14 млн гривень!

Вітаю пана Михайла з перемогою у аукціоні!Дякую всім учасникам за запеклу боротьбу, дякую всім глядачам за активність в чаті і дякую команді фонду за допомогу в організації!

Вся сума долучається… pic.twitter.com/poK2g6JcWI

— Serhiy Prytula (@serhiyprytula) July 23, 2023

Карту розділеної Росії в кабінеті Буданова журналісти помітили наприкінці 2022 року. На мапі чорним маркером обведені Курська і Бєлгородська області та Кубань.

Перед аукціоном Притула розповідав, що Буданов довгий час не хотів продавати карту, але погодився це зробити в рамках збору на безпілотні комплекси для розвідки.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області