Пункти Незламності у Чернівецькі області на Новий рік працюватимуть цілодобово

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Один з Пунктів Незламності, який працює в Чернівецькій області. Facebook / Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Пункти Незламності в Чернівецькій області працюватимуть цілодобово. Такий графік стосується пунктів, які розташовані в місцевих радах та будівлях Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Про це в коментарі Суспільному повідомила перша заступниця голови ОВА Альона Атаманюк.

За її словами, в Пунктах Незламності, які працюють в приміщеннях міських, селищних та міських рад є чергові працівники, які відповідають за цілодобову роботу будівель. Ці пункти працюють цілодобово завжди.

"У деяких населених пунктах до цих закладів ще не зверталася жодна людина. Ситуація з електрикою і теплом в Чернівецькій області в порівнянні з деякими іншими регіонами є кращою, тому пункти незламності не мають такого попиту", — розповіла Атаманюк.

Водночас в області поки не вирішили, чи змінюватимуть час комендантської години у новорічну ніч. За словами Атаманюк, рішення планують ухвалити ближче до 31 грудня, щоб "врахувати всі обставини та ситуацію".

З моменту створення Пункти Незламності відвідали понад 2600 людей.

Що відомо

  • У Чернівецькій області функціонують 100 Пунктів незламності, які працюють в будівлях органів влади, 76 пунктів, створені бізнесом, а також майже 200 місць з генераторами, розповіла Атаманюк.
  • Офіс президента оприлюднив карту з пунктами, де можна буде зарядити телефон та зігрітися у випадку повного відключення світла. У Чернівецькій області це, зокрема, будівлі обласної військової адміністрації та державної служби з надзвичайних ситуацій.
  • На сайті nezlamnist.gov.ua є форма для представників бізнесу, які хочуть приєднатись і стати "Пунктом Незламності" для українців. Пункти працюють при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях.
  • З 17 вересня у Чернівецькій області змінили час комендантської години — вона діє з 00:00 до 05:00.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області