Путін заявив, що розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Кремлівський диктатор Володимир Путін заявив, що планує розмістити на території Білорусі ядерну зброю.

Про це повідомляє NV з посиланням на ВВС.

Диктатор підкреслив, що мова йде про тактичне ядерне озброєння. Своє рішення він намагається аргументувати тим, що Велика Британія передасть Україні боєприпаси зі збідненим ураном.

Путін каже, що про передачу зброї неодноразово просив Олександр Лукашенко, однак РФ лише розмістить зброю в Білорусі – керівництво й управління буде у Москві. Диктатор повідомив, що до 1 липня в Білорусі завершать будівництво сховища для тактичної ядерної зброї.

«Ми вже допомогли білорусам переобладнали літаки, 10 типів літаків готові до застосування тактичної зброї, передали Іскандер, з 3 квітня розпочинаємо навчання екіпажів, розпочинаємо будівництво сховища для ядерної зброї», — заявив Путін.

Днями стало відомо, що Велика Британія передасть Україні снаряди зі збідненим ураном для танків Challenger 2.

У той же день Володимир Путін заявив, що «колективний Захід починає вже застосовувати зброю з ядерним компонентом». За його словами, Росія буде змушена «відповідним чином реагувати».

Міноборони Великої Британії заявило, що Путін поширює свідомо неправдиву інформацію про постачання Україні снарядів зі збідненим ураном.

«Британська армія використовує збіднений уран у своїх бронебійних снарядах протягом десятиліть. Це стандартний компонент, який не має нічого спільного з ядерною зброєю чи потенціалом. Росія знає про це, але навмисно намагається дезінформувати», — заявили в Міноборони.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області