Ракетна атака: Галущенко повідомив, де найскладніша ситуація в Україні. Буковинцям повідомили, як буде далі зі світлом

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У ході масованої ракетної атаки росіян вранці 29 грудня по території України, кілька об’єктів енергетики України отримали пошкодження. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Він зазначив, що сьогодні росіяни знову били саме по енергетичній інфраструктурі, як і в попередні рази.

«На жаль, є певні пошкодження об‘єктів генерації та електромереж. Складна ситуація на заході країни, Одеському та Київському регіонах», – розповів міністр.

Галущенко попередив, що у зв’язку з сьогоднішньою атакою слід очікувати аварійних відключень електропостачання. Водночас міністр запевнив, що енергетики вже працюють над відновленням подачі електрики.

Згодом у ДТЕК повідомили, що російські окупанти обстріляли одну з ТЕС підприємства. «Сьогодні ворог знову атакував енергетичний об‘єкт ДТЕК, який раніше вже неодноразово зазнавав обстрілів. Внаслідок удару було суттєво пошкоджено обладнання станції. Через обстріл один з працівників отримав легкі поранення», – заявляють у компанії.

В свою чергу, АТ Чернівціобленерго повідомляє, що з 11.50 год. (закінчення ракетної атаки на Україну) у Чернівецькій області знову почали працювати згідно запланованого графіку погодинних відключень.

За повідомленням Германа Галущенка, після ракетного обстрілу сьогодні є певні пошкодження об’єктів генерації та електромереж, тож можливі аварійні відключення. Там, де можливо розпочалися ремонтні роботи. “

Поки що наша область працює за планом”, – йдеться у повідомленні Чернівціобленерго.

Це вже 22-га терористична атака Росії на енергетичні об’єкти ДТЕК.

Як повідомлялося, українським силам ППО вдалося збити 54 із 69 випущених крилатих ракет окупантів. Уламками збитої ракети у столиці пошкоджена приватна будівля в Дарницькому районі та припаркований поруч автомобіль – КМВА повідомила про руйнування.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області