Рідним та близьким ще трьох Героїв російсько-української війни вручено відзнаки захисників “Почесний громадянин Сокирянщини”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

06 грудня 2022 року – 286-й день повномасштабного вторгнення росії в Україну і свято тих, завдяки кому Батьківщина існує – День Збройних сил України.

ЗСУ – це щит і меч, наша опора і захист. Найкращі сини і доньки борються сьогодні у лавах оборонців і мужньо відстоюють незалежність і свободу своєї країни.

На жаль, чи не щодня Батьківщина втрачає своїх вірних захисників, які віддають найцінніше – життя, за її волю та майбутнє.

Навіки залишаться Героями і 30 жителів та 1 жителька Сокирянської громади, які загинули внаслідок цієї підступної кровопролитної російської агресії.

Сьогодні, у День Збройних сил України, у Сокирянській міській раді відбулось  урочисте вручення посвідчень та нагрудних знаків «Почесний громадянин Сокирянщини» найближчим людям ще трьох Героїв російсько-української війни, які родом із Сокирянщини та проживали тут: Сергія Чобана, Миколи Колєсніка, Олександра Серебрянського.

Участь в заході взяли рідні та близькі захисників, волонтери, народні депутати України Валерій Божик та Володимир Козак, міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко, представники відділу державної прикордонної служби «Сокиряни» та однієї із військових частин Національної гвардії України, працівники апарату Сокирянської міської ради.

«У день професійного свята військовослужбовці Збройних сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію — боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора. І на небі і на землі. Низько вклоняюсь загиблим Героям, які заплатили найбільшу в світі ціну за нашу свободу» – зазначив міський голова Василь Козак.

Дякуємо за захист!

Без права на забуття…

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області